Movies
Ratings
436
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 3.0
Man of the WestRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 4.5
JoyRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 0.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0