Series
Ratings
44
Mr. SunshineRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
HydeRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 4.0
Pegasus MarketRated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.0
One Dollar LawyerRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Tracer Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5