Titles you rated
The Unknown GirlRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
The PlanRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
RageRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 2.5
SullyRated ★ 4.0
Things to ComeRated ★ 4.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.5
TruthRated ★ 4.0