Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The Curse of La LloronaRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 0.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Queen of WalkingRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
The Great BattleRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
Good KidsRated ★ 3.5
ExtinctionRated ★ 3.0
In This Corner of the WorldRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 1.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5