Movies
Ratings
19
ShutterRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
4 Horror Tales - RoommatesRated ★ 2.0
MirrorsRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 2.5
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
Child's Play 2Rated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
SawRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
HostelRated ★ 3.0