Titles you rated
ArrivalRated ★ 5.0
Van Gogh: Painted with WordsRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.5- Take OffRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0