Titles you rated
Gone with the WindRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 2.0
The Bourne LegacyRated ★ 1.0
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 2.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Murder, Take OneRated ★ 2.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.5