Titles you rated
The TowerRated ★ 2.5
The TargetRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 2.5
TransformersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 1.0
SilencedRated ★ 4.0