Movies
Ratings
685
SylviaRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
May DecemberRated ★ 3.5
WildRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Road to PerditionRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The TribeRated ★ 4.0