Titles you rated
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
Battle Royale II: RequiemRated ★ 0.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
GORated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 4.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5