Titles you rated
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
JumongRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
IRIS 2Rated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 5.0