Movies
Ratings
334
The WolverineRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 4.0
ChasingRated ★ 2.0
Remember YouRated ★ 2.5
Taare Zameen ParRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
The MagicianRated ★ 2.5
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
Collective InventionRated ★ 2.0
The InternRated ★ 3.0
Fatal IntuitionRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Sound of a FlowerRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5