Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.0
LegionRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Altered CarbonRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
11.22.63Rated ★ 4.0
Ash vs Evil DeadRated ★ 5.0