Movies
Ratings
32
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
August RushRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0