Titles you rated
- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 3.0
- The Hero Yoshihiko and the Seven Chosen OnesRated ★ 3.5
Please Love The Useless MeRated ★ 3.5
Happy Marriage!?Rated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
- 잠입 수사 아이돌 형사 댄스Rated ★ 3.5
The Last CopRated ★ 3.5
Our Gap SoonRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Wang's FamilyRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Lucky RomanceRated ★ 3.5- Bizarre BunchRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 3.5- OuroborosRated ★ 4.0
Beating AgainRated ★ 4.0