Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
The Scythian LambRated ★ 3.5
Liz and the Blue BirdRated ★ 3.5
Liar Game: The Final StageRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
A DayRated ★ 3.0
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
I'll Give It My All ... TomorrowRated ★ 4.0
The Foreign Duck, the Native Duck and God in a Coin LockerRated ★ 4.0
Closest Love To HeavenRated ★ 2.5- Sayonara Game -Kisarazu Cats' EyeRated ★ 4.5
Kisarazu Cat's Eye: World SeriesRated ★ 3.5
Adrift in TokyoRated ★ 4.0
DisconcertoRated ★ 3.5
My UncleRated ★ 3.5
Tada's Do-It-All HouseRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Pale MoonRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.0