Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 2.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
MulanRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0