Titles you rated
PompeiiRated ★ 2.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
QuickRated ★ 2.5
RED 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
SkyfallRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0