Titles you rated
The Vineyard ManRated ★ 3.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 3.0
The King of LegendRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 3.5
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Summer ScentRated ★ 4.5
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 3.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
Becoming a BillionaireRated ★ 3.5
Dear HeavenRated ★ 4.0
Three BrothersRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 3.0
The Kingdom of the WindRated ★ 2.5- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 5.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5