Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.5
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
The Legend of ZorroRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Expendables 3Rated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
Transporter 2Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.5
ShooterRated ★ 3.5
Quantum of SolaceRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 4.0