Titles you rated
The Polar ExpressRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Coach CarterRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
A Wedding InvitationRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5