Series
Ratings
11
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
Dating: What's it like to be in love?Rated ★ 3.5- Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.5- Under The RainbowRated ★ 4.5
- The Fugitive LawyerRated ★ 4.0
The Greatest MarriageRated ★ 3.5
May QueenRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0- Palace of DreamsRated ★ 4.5