Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The DressmakerRated ★ 4.5
Erin BrockovichRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5