Series
Ratings
113
Temperature of LoveRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0
MistyRated ★ 3.5
Come and Hug MeRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5