Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
BossRated ★ 1.0
MantisRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
8½Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MementoRated ★ 4.5
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5
Don't BreatheRated ★ 3.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
JulesRated ★ 4.0
Orphan: First KillRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5