Titles you rated
The AccountantRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0