Titles you rated
Despicable MeRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0