Movies
Ratings
400
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.5
All the Money in the WorldRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
BestsellerRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.5
The SwindlersRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0