Titles you rated
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
KOKUHORated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 2.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
King of ClonesRated ★ 3.0
The HouseRated ★ 4.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Tadao Ando: Samurai ArchitectRated ★ 3.5
Work to DoRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.0