Titles you rated
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
The Joseon GunmanRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 2.5
PunchRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5- Family's HonorRated ★ 3.5
SpyRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Golden FishRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.5