Titles you rated
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Love RainRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0