Movies
Ratings
92
DivergentRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 4.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The MagicianRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 3.5