Series
Ratings
28
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
Jeon Woo ChiRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Dr. JinRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0