Series
Ratings
15
The ChaserRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.5
The MissingRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Family's HonorRated ★ 4.0