Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
TrollsRated ★ 3.5
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.0
Defying Gravity: The Curtain Rises on WickedRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
Juror #2Rated ★ 3.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0- Elisabeth: The Musical LiveRated ★ 3.5
- Phantom: The Musical LiveRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0