Series
Ratings
299
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Tokyo SwindlersRated ★ 2.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Fate/ZeroRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 3.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 2.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
PenguindrumRated ★ 3.5