Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 5.0
SANCTUARYRated ★ 5.0- 어른 김장하Rated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.0
The Rising of The Shield HeroRated ★ 1.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Princess Connect! Re:DiveRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 5.0
Recently, My Sister is UnusualRated ★ 4.5
OverlordRated ★ 3.0
OverlordRated ★ 3.5