Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 3.5
IRISRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0