Titles you rated
BigRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5