Titles you rated
MementoRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 2.5
Portrait of a BeautyRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 3.0
The Dull-Ice FlowerRated ★ 4.0
Fur: An Imaginary Portrait of Diane ArbusRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.5
Old PartnerRated ★ 3.5