Series
Ratings
41
HorimiyaRated ★ 3.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor Who: Planet of the DeadRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Doctor Who: Voyage of the DamnedRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- Men on a MissionRated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Black Butler: Book of CircusRated ★ 5.0