Movies
Ratings
1756 Good NewsRated ★ 4.5 Good NewsRated ★ 4.5
 GraceRated ★ 4.5 GraceRated ★ 4.5
 AlphaRated ★ 3.0 AlphaRated ★ 3.0
 MovingRated ★ 4.0 MovingRated ★ 4.0
 MisericordiaRated ★ 3.5 MisericordiaRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 4.5 F1: The MovieRated ★ 4.5
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0 The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
 ConclaveRated ★ 3.5 ConclaveRated ★ 3.5
 Mickey 17Rated ★ 2.5 Mickey 17Rated ★ 2.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
 Civil WarRated ★ 2.5 Civil WarRated ★ 2.5
 The SubstanceRated ★ 4.0 The SubstanceRated ★ 4.0
 Red RoomsRated ★ 4.5 Red RoomsRated ★ 4.5
 WickedRated ★ 4.0 WickedRated ★ 4.0
 AnoraRated ★ 3.5 AnoraRated ★ 3.5
 Evil Does Not ExistRated ★ 3.5 Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
 The Nature of LoveRated ★ 4.0 The Nature of LoveRated ★ 4.0
 Paul & Paulette Take a BathRated ★ 4.5 Paul & Paulette Take a BathRated ★ 4.5
 Holy CowRated ★ 5.0 Holy CowRated ★ 5.0