Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0