Movies
Ratings
15
One on OneRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.0
Captain PhillipsRated ★ 1.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Belle & SebastianRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.0
SerendipityRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 5.0
From Beijing with LoveRated ★ 4.5
1789 : Les Amants de la BastilleRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 5.0