Titles you rated
Hidden IdentityRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 2.5
Tale of ArangRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 0.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 1.0
My GirlRated ★ 1.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 2.0