Titles you rated
Love ActuallyRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.5
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
The Con ArtistsRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
BattleshipRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 5.0