Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 2.0
BigRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0