Series
Ratings
10
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0