Series
Ratings
52
SignRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0