Titles you rated
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
The PhoneRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5